REHAU_Logo_sRGB

REHAU na najväčšom odbornom veľtrhu na Slovensku

Efektívna úspora energií a zvyšovanie komfortu moderného bývania.

7. až 10. februára 2023

Navštívte náš REHAU stánok!

Na tohtoročný medzinárodný technologický veľtrh Aquatherm 2023 mierime aj my s prezentáciou najlepších TZB zariadení od REHAU a s príjemným sprievodným programom. Okrem predstavenia a ukážky zariadení Vám Vaše prípadné otázky zodpovedia naši technickí špecialisti. Tešiť sa tiež môžete na súťaže o hodnotné ceny či chutné občerstvenie.

Výstavná zľava
v hodnote 5%

Na materiál a zariadenia REHAU.

Najnovšie
technológie

Predstavenie a ukážka TZB
zariadení od REHAU.

Technicko-obchodní
špecialisti

Stretnite sa so špecialistami REHAU.

Súťaže
o hodnotné ceny

Každý deň súťažíme o vecné ceny.

Chutné
občerstvenie

A bude aj niečo pod zub!

Tešíme sa na Vás!

Stropné vykurovanie a chladenie

Stropné vykurovanie a chladenie s odladenou reguláciou Nea Smart 2.0 nájde využitie vo vašich projektoch po celý rok, kde ako systémové riešenie zabezpečí výraznú úsporu energetických nákladov pri bezkonkurenčnom tepelnom komforte.

RE.SOURCE inteligentná vodovodná batéria

RE.SOURCE je inteligentná vodovodná batéria pre bezhraničnú rozmanitosť vody. Inteligentný je pritom nielen dotykový displej s inovatívnym konceptom ovládania, ale aj množstvo výhod, ktoré môžete od batérie očakávať. 

Novinka FASTLOC

Pracovať s jednoduchým potrubným systémom má cenu zlata. Presne preto existuje systém FASTLOC, ktorý je úplne bez O-krúžku. Osvedčená kvalita a know-how REHAU s jasnými výhodami.

Overený a obľúbený RAUTITAN

Potrubie na pitnú vodu so systémom RAUTITAN je úplne bezolovnaté. Hladké vnútorné steny rúr zabraňujú tvorbe hrubých usadenín a pomáhajú znižovať výskyt baktérií.

Odhlučnená kanalizácia RAUPIANO PLUS

Náš systém zvukovo-izolačných rúr RAUPIANO PLUS je s hlučnosťou iba 17 dB hlboko pod hodnotami požadovanými smernicou o ochrane proti hluku. Okrem tlmenia rušivého zvuku sa vyznačuje rýchlou inštaláciou a protipožiarnou ochranou.

bkt.summit 2024

Buďte súčasťou 3.ročníka úspešnej odbornej konferencie, kde spoločne posunieme víziu udržateľných budov do reality. Už 31.januára 2024 vo Vodárenskom múzeu v Bratislave alebo v online streame.